Skoči na glavno vsebino

Včeraj, 16. februarja, so v športni dvorani slavnostno razglasili najboljše na področju športa v občini Slovenske Konjice za leto 2015. Najboljša športnica je ponovno postala atletinja Martina Ratej, najboljši športnik pa naš nekdanji učenec boksar Aljaž Venko.

Ponosni smo, da so med nagrajenci tudi naši učenci. Za perspektivni športnici sta bili razglašeni atletinja Špela Vavdi in mojstrica twirlinga Maruša Ledinek, perspektivna športnika pa sta postala nogometaša Miha Kolar in Tijan Buh.

V kategoriji posebni dosežki za šport otrok in mladine je kar nekaj naših učenk in učencev – v atletiki Klemen Venko, Bor Bauman in Neža Krajnc, pa skakalec Jan Bombek, košarkar  Miha  Benić, v nagrajeni ženski košarkarski ekipi U-15 sta Zoja Slapnik in Eva Žnidarič, v fantovski pa Miha Žnidarič, strelka Katarina Fevžer, taekwondoist Nik Auguštin in Zala Žnidarič v twirlingu.

Dostopnost
//