Skoči na glavno vsebino

Rdeči križ Slovenske Konjice vsako leto naši šoli nameni sredstva za preventivne dejavnosti naših učencev. Letos smo s pomočjo njihovih sredstev  omogočili devetošolcem zanimiv in poučen dan.

Za devetošolci je zanimivo predavanje o tem, kako biti uspešen v svojem življenju. Predavatelj Jani Prgić nam je na zabaven, smešen in razumljiv način, predstavil življenje nad in pod črto, v kateri so naši problemi. Ali sem ravnal pravilno? Ali sem bil do prijateljev spoštljiv? To so vprašanja, ob katerih smo se zamislili. Pričakovali smo dolgočasno predavanje, ampak tokrat smo bili pozitivno presenečeni. Predavatelj nam je vse predstavil na primerih iz svojega življenja in v njih vključil tudi nas. V spomin so se nam še posebej vtisnile njegove besede: »Nikoli ni prepozno za uresničitev svojih ciljev.«

Ana Škorjanc in Eva Slivečka, 9. c

DSCF1322 - Kopija

»Všeč mi je bilo, da smo na humorističen način dobili predstavo o sebi, boljšem življenju in možnostih za večjo učinkovitost v prihodnosti.« Nuša Kovač, 9. c

»Ta naravoslovni dan mi je bil zelo všeč, saj je bil inovativen, zabaven in izobraževalen. Po mojem mnenju bo vsak, ki je bil udeležen tega dne postal boljši človek.« David Vidmar, 9. b

»Danes je bil zanimiv dan, zato, ker sem se naučil, kaj je najbolj pomembno za uspeh. Od zdaj naprej bom uporabljal 8 krogov odličnosti: odgovornost, govori z dobrim namenom, to je to, predanost …« Žiga Potnik, 9. b

»Po moje nam bo ta dan zelo koristil na poti do uspeha, spoštovanjem samega sebe in da bomo imeli možnost živeti svoje sanje.« Pia Brglez, 9. b

»Cilj tega predavanja je bil, da si prihodnost krojimo sami in da smo samo mi odgovorni za svoja dejanja. Veliko stvari smo se naučili, za katere prej nismo vedeli.« Svetoslava Georgijeva Georgijeva, 9. b

»Dvigni se izpod črte in se nikoli ne vdaj. Vedno pojdi po poti do svojih sanj.« Ela Kristina Nareks, 9. b

»Veliko smo se nasmejali. Veliko smo izvedeli sami o sebi in o tem, kako biti boljši in imeti boljšo prihodnost.« Maruša Marguč, 9. a

»Bilo je čudovito in mislim, da boljše ne bi moglo biti.« Valentin Gorenjak, 9. b

»Zanimivo se mi zdi, da predavatelj Jani Prgić vse predstavi na smešen način – saj sploh ne veš, ali je predavatelj ali komik.« Benjamin Videčnik, 9. c

Dostopnost
//